MARKETEXPERTS

Toppliste
#BrukernavnTreff­sikkerhetTotal­avkastningAvkastning siste uke
1JOASEN83.3%41.9%3.9%
2Kjempen75.0%43.5%1.0%
3mbjerten75.0%13.1%0.7%
4Knoten72.7%33.1%4.6%
5Nayim72.7%33.1%2.1%
6Shaky196866.7%37.3%1.2%
7dårlig treff66.7%22.5%0.2%
8Lynvingen66.7%21.5%7.3%
9ItKaill66.7%13.5%2.2%
10Runo66.7%12.8%2.3%
11Rødskjegg63.6%18.9%-1.9%
12Oddlo63.6%-6.5%0.6%
13Jimpec62.5%45.9%-0.5%
14olzoren60.0%29.2%8.9%
15Stril60.0%19.1%0.3%

Se også HALL OF FAME

Bli med - det er helt gratis!

Enkel registrering

Kun brukernavn, e-post og mobilnummer

Lettvint anbefaling

Legg inn 3 tickere fra OSEBX (hovedindeksen) én gang i uken

Analyser med ML

ML (maskinlæring) analyserer alle anbefalingene for å oppnå best mulig historisk avkastning

God oversikt

Løpende oversikt med hva du har tjent på å selge kunnskapen din til oss

Hyppig utbetaling

Gevinst til de 15 beste hver uke

HALL OF FAME

Hver måned blir det lagt til en ny MarketExpert i HALL OF FAME listen. Dette er personer som hedres for beste avkastning gjeldende måned. Alle som kommer på HALL OF FAME listen får også tilsendt vår stilige og eksklusive MarkedExpert-kopp som et håndfast bevis på heder og ære.

NOV 2022Shaky1968
OKT 2022Lordn
SEP 2022Magefølelsen
AUG 2022Lordn
JUL 2022HMBU Invest
JUN 2022Funtechments
MAI 2022Eef
APR 2022Sivert

BLI MED

REGISTRER DEG OG TJEN PENGER

Vi ønsker å kjøpe aksjekunnskapen din!