Oversikt for

SISTE UTVIKLING

MARKETEXPERTS

Toppliste
#BrukernavnTreff­sikkerhetTotal­avkastningAvkastning siste uke
1JOASEN83.3%41.9%3.9%
2Kjempen75.0%43.5%1.0%
3mbjerten75.0%13.1%0.7%
4Knoten72.7%33.1%4.6%
5Nayim72.7%33.1%2.1%
6Shaky196866.7%37.3%1.2%
7dårlig treff66.7%22.5%0.2%
8Lynvingen66.7%21.5%7.3%
9ItKaill66.7%13.5%2.2%
10Runo66.7%12.8%2.3%
11Rødskjegg63.6%18.9%-1.9%
12Oddlo63.6%-6.5%0.6%
13Jimpec62.5%45.9%-0.5%
14olzoren60.0%29.2%8.9%
15Stril60.0%19.1%0.3%

SLIK FUNGERER MARKET EXPERTS

Hva er MarketExperts?

MarketExperts er en tjeneste der du deltar med din kunnskap og dine egne aksjetips. Vi investerer kr 500 000,- hver uke basert på vektede, aggregerte anbefalinger fra brukerne. Halvparten av hver ukes gevinst gis tilbake til de 50 beste medlemmene (se vilkår).

Hvordan fungerer det?

Velg 1-3 aksjer hver uke (før mandag kl 08:00) som du tror skal stige i verdi i løpet av den kommende uken. Basert på historiske anbefalinger og resultater beregner systemet med maskinlæring den optimale vektingen av hvert medlem som ville gitt maksimal avkastning. Denne vektingen brukes når vi investerer inneværende uke.

De som treffer godt over tid vil trolig få en høy vekt, og de som treffer dårlig vil få en lav eller ingen vekt. Dermed sitter vi hver uke igjen med en gruppe medlemmer som har dokumentert over tid at de er flinke! Og det kan lønne seg å være en av disse.

Koster dette noe å delta?

Nei, tjenesten er helt gratis og medfører ingen forpliktelser.

Slik tjener du penger

Hver mandag morgen investerer vi kr 500 000,- i porteføljen som anbefales av medlemmene, basert på vektingen de hadde etter forrige uke. Hver fredag ettermiddag selges porteføljen, og 50% av gevinsten deles på de 50 beste medlemmene (se vilkår).

For å få din andel av ukens gevinst må du ha vært med siste runde, samt 3 av de 4 siste rundene. Anbefalinger eldre enn 12 uker tas ikke med i analysene. Du trenger dermed ikke være redd for å bomme!

Beløpet vi investerer hver uke kan øke til flere millioner når vi har etablert en god track-record. Som aktivt medlem får du eksklusiv tilgang til porteføljen som vi investerer i, like etter at handlene er gjennomført.

Hvis du ønsker det kan du investere selv basert på de samme anbefalingene som vi bruker.

Er jeg anonym?

Ja, vi gir aldri ut personinfo, og publiserer heller aldri den enkeltes anbefalinger eller resultater. Det eneste vi publiserer er aggregert informasjon og topplister, f.eks. 100 beste o.l. Vi publiserer aldri "bunnlister"!